פרו פלאן UR Veterinary Diets יורינרי.


5 ק"ג. לטיפול באבנים בדרכי השתן בחתולים פרו פלאן Veterinary Diets UR, מזון ייעודי יבש, מותאם לחתולים המתמודדים עם דלקות או אבנים בדרכי השתן. תזונה נכונה יכולה למלא תפקיד חשוב במניעת דלקות ובעיות נוספות בדרכי השתן של חתולים, כמו גם בטיפול בתסמיניהן.


220 

גיל: *
משקל אריזה: *

פרטים נוספים


פרו פלאן Veterinary Diets UR, מזון ייעודי יבש, מותאם לחתולים המתמודדים עם דלקות או אבנים בדרכי השתן. תזונה נכונה יכולה למלא תפקיד חשוב במניעת דלקות ובעיות נוספות בדרכי השתן של חתולים, כמו גם בטיפול בתסמיניהן. 

פרו פלאן Veterinary Diets UR הינו מזון ייעודי וטרינרי, המשפיע על איכות השתן והמינרלים המומסים בו, ומקדם סביבה שמקשה על שגשוגם של שני סוגי הקריסטלים העיקריים בחתולים – סטרוויט ואוקסלאט. בכך, הוא מסייע במניעת היווצרות שני סוגי הקריסטלים וכאשר מדובר בסטרוויטים, הוא תורם גם בהמסתם.
מערכת השתן של חתולים צרה מאוד ועלולה להיחסם בקלות, בייחוד אצל חתולים זכרים. חסימות אלה נגרמות לעתים קרובות על ידי גבישי קריסטלים ואבנים, ועלולות להוות גורם מסכן חיים עבור החתולים אם הן לא מטופלות כראוי. אבנים או גבישי קריסטל נוצרים כאשר תרכובות מלחים שקיימות בדרכי השתן של חתולים מתחברות יחד. אצל חלק מהחתולים המצב עלול להוביל לחסימות בשתן ואצל אחרים לדלקות. חתולים שסובלים מבעיות בדרכי השתן עשויים להתמודד עם תופעות בהן כאבים במתן שתן, שתן דמי או אי יכולת לתת שתן על אף הימצאות מרובה בארגז החול.