פרו פלאן בוגר עוף 14 ק"ג


14 ק"ג. פרו פלאן OPTI BALANCE לכלבים בוגרים מגזע בינוני מזון יבש מלא המקדם את בריאותם הכללית של כלבים בוגרים מגזעים בינוניים במשקל שבין 10 ק"ג ל- 25 ק"ג ושומר עליהם במצב גופני מצוין. תכונות ויתרונות מסייע בשמירה על בריאות המעיים בזכות הרכב סיבים ייחודי מסייע בהפחת אבן השן והצטברות חיידקים על החניכיים והשיניים מכיל מרכיבים חיוניים המסייעים לשמירה על בריאות המפרקים ופעילותם פרו פלאן עם מרכיב ה OPTI BALANCE , מיוצר עם חתיכות עוף המבושלות בשיטה ייחודית השומרת על יתרונות העוף ומועשרות בויטמין D, סידן ואומגה 3 כדי להעניק לכלב תזונה מעולה השומרת על בריאותו.


240 

גיל: *
גזע: *
משקל אריזה: *

פרטים נוספים


אנו מאמינים שלכל הכלבים הבוגרים מגיעה תזונה טובה לה הם זקוקים כדי לתמוך בבריאותם לטווח הארוך ולסייע להם לחיות חיים טובים. בדרך זו, אתה יכול לשמור נהנה החיים שלך יחד במשך זמן רב יותר, אם זה הולך ארוכה, משחק "לאחזר" בפארק או מתכרבל בבית. PURINA PRO PLAN עם OPTI BALANCE פותח על ידי מיטב הווטרינרים והתזונאים שלנו כדי לספק תזונה מתקדמת התומכת בצרכים השונים של כלבים בוגרים ובצורך לשמור אותם במיטבם.

רכיבים 

חלבוני עוף מיובשים, חיטה, תירס, עוף (20%), שומן מן החי, פולפת סלק סוכר מיובש, קמח סויה, גריסי תירס , אורז (7%), מצוי מן החי, גלוטן, מינרלים, שמן דגים.

תכולה תזונתית באחוזים

חלבון       26% (מינ')              

שומן         16%  (מינ')

תאית        2.5%    (מקס')

רטיבות     12% (מקס')

סידן         1.4% (מינ')   

זרחן        0.83%  (מינ')    

אפר         7.5% (מקס')   

מלח        1.31% (מקס')


חתול בשומרון

עוד באתר